Oferty pracy

Informujemy, że Administratorem danych jest Passat-Stal SA z siedzibą w Biała k/Płocka przy ul. A. Kordeckiego 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów  znajdujących się w ofercie naszej firmy. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych, zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.

Zastrzegany sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie i umacnianie relacji z aktualnymi klientami spółki,
- realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- raportowanie wyników sprzedaży.
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
- min. 2 letnie doświadczenie w branży stalowej,
- zaangażowanie, zorientowanie na efekty pracy,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość jez. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
- ciekawą pracę w stabilnej firmie,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV) na adres: kadry@passatstal.pl
Prosimy i zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.

OPERATOR MASZYN DO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO ORAZ POPRZECZNEGO BLACH

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, a także wykrywanie, zgłaszanie lub naprawa usterek. Nierzadko musi on wypełniać dokumentację. Umiejętności operatora konkretnych maszyn potwierdzane są certyfikatami i szkoleniami.

Wymagania:
- wykonywanie ręcznych, precyzyjnych operacji mechanicznych i ślusarskich,
- obróbka detali, ręczna i z wykorzystaniem maszyn,
- montaż, uruchamianie oraz testowanie podzespołów i urządzeń,
- naprawa i przygotowywanie osprzętu oraz narzędzi produkcyjnych,
- udział w przeglądach prewencyjnych urządzeń,
- prace warsztatowe,
- obsługa urządzeń produkcyjnych,
- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne kierunkowe,
- doświadczenie na ww. stanowisku lub podobnym
Kwalifikacje:
- umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
- wiedza z zakresu nauk technicznych,
- zdolności techniczne,
- sumienność, dokładność, samodzielność,
- praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.
Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zajmowanego stanowiska,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i list motywacyjny) na adres kadry@passatstal.pl