Informacje o firmie


Spółka PASSAT – STAL S.A. świadczy usługi z zakresu cięcia blach ocynkowanych, zimno oraz gorącowalcowanych na taśmy, arkusze lub formatki jak również przewijania kręgów na żądaną długość. Z taśmy gorącowalcowanej nasza firma produkuje kształtowniki zimnogięte ze szwem o przekroju prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym

Firma funkcjonuje na rynku od 2000 r., konsekwentnie rozwijając profesjonalny park maszynowy oraz zwiększając zakres asortymentu i oferowanych usług. 

Zakład spółki znajduje się w centrum Polski - w miejscowości Biała k/Płocka, w bezpośrednim sąsiedztwie PKN ORLEN S.A. i Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Centralne położenie umożliwia obsługę usługobiorców na terenie całego kraju, przy sprawnej i szybkiej realizacji dostaw towarów.  

Do głównych usługobiorców należą firmy produkcyjne, budowlane czy producenci mebli stalowych. Firma zatrudnia ponad 50 osób. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników doskonale orientuje się w specyfice rynku lokalnego oraz branży stalowej. Połączenie wiedzy i umiejętności kadry oraz nowoczesnego, informatycznego systemu zarządzania umożliwia osiągnięcie atrakcyjnej ceny usług i skrócenie do minimum czasu dostaw.