Informacje o firmie


PASSAT – STAL S.A. jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem wyrobów stalowych, który poprzez wzrost sprzedaży i rozszerzenie oferty zdecydowanie umacnia swoją pozycję rynkową.

Spółka dostarcza odbiorcom blachę w kręgach, arkuszach, taśmach i profile stalowe, świadcząc również usługi cięcia poprzecznego, wzdłużnego i przetwarzania stali oraz usługi profilowania.

Firma funkcjonuje na rynku od 2000 r., konsekwentnie rozwijając profesjonalny park maszynowy oraz zwiększając zakres asortymentu i oferowanych usług. W celu zapewnienia klientom jak największego wyboru towarów, spółka skutecznie pozyskuje dostawców nie tylko polskich, ale również zagranicznych, sprowadzając stal zarówno z krajów azjatyckich, jak i europejskich, takich jak Niemcy, Belgia czy Estonia.

Zakład spółki znajduje się w centrum Polski - w miejscowości Biała k/Płocka, w bezpośrednim sąsiedztwie PKN ORLEN S.A. i Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Centralne położenie umożliwia obsługę kontrahentów na terenie całego kraju, przy sprawnej i szybkiej realizacji dostaw towar.  

Spółka eksportuje swoje produkty także na Litwę, Białoruś i Słowację. Do głównych odbiorców towarów należą firmy produkcyjne, budowlane oraz producenci mebli. Odbiorcami usług są firmy handlowe. Firma zatrudnia ponad 50 osób. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników doskonale orientuje się w specyfice rynku lokalnego oraz branży stalowej. Połączenie wiedzy i umiejętności kadry oraz nowoczesnego, informatycznego systemu zarządzania sprzedażą umożliwia osiągnięcie atrakcyjnej ceny towarów i skrócenie do minimum czasu dostaw.