Specjalista ds. sprzedaży

PASSAT-STAL S.A. - Stalowe Centrum Serwisowe  z siedzibą w Biała k/Płocka w związku z dynamicznym  rozwojem poszukuje osoby do pracy  na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów,

- budowanie i umacnianie relacji z aktualnymi klientami spółki,

- realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,

- min. 2 letnie doświadczenie w branży stalowej,

- zaangażowanie, zorientowanie na efekty pracy,

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- dobra znajomość obsługi komputera,

- znajomość jez. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- ciekawą pracę w stabilnej firmie,

- odpowiednie narzędzia pracy,

- wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV) na adres: kadry@passatstal.pl .

Prosimy i zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.

Zastrzegany sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.